Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Киівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакантна посада

Головний спеціаліст з технічного нагляду

громадянство України;

вища будівельна освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, спеціаліст, магістр);

досконале володіння державною мовою, хороший рівень володіння MS Office,

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, кваліфікаційного сертифікату інженера з технічного нагляду, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Працівники управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області, які бажають взяти у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:  07400, м. Бровари, б-р Незалежності, 4А.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном: (04594) 6-04-13.

УПРАВЛННЯ БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ

БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Головний спеціаліст - кошторисник

досконале володіння державною мовою, хороший рівень володіння MS Office, АВК-5;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Головний спеціаліст планово-технічного відділу