Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у Броварах

14 грудня за участі керуючого справами виконкому Костянтина Кузнєцова, керівництва Броварської районної державної адміністрації, Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області  з нагоди 32-ї річниці відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля та до пам’ятних знаків  ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Подяками Броварського міського голови відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.

Пам’ять усіх загиблих у ліквідації техногенних катастроф було вшановано хвилиною мовчання.

Заступник міського голови Григорій Голубовський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що відбулись у міському відділі поліції. Квіти було покладено до Пам’ятного знаку працівникам органів внутрішніх справ Броварщини – учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.