У Броварській міській дитячій школі мистецтв відбувся майстер-клас з хореографії

15 грудня 2018 року в Броварській міській дитячій школі мистецтв відбувся майстер-клас з напрямку у хореографії – джаз-модерн. Викладачі школи, керівники зразкового хореографічного колективу «Альтаїр» Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова ділилися своїм досвідом з хореографами Київщини.

На заході були присутні:

• Голова Київського  обласного осередку Національної хореографічної спілки України, головний методист по хореографії Центра творчості Київської області , Заслужена артистка України Синьоок Віра Андріївна;

• Заступник голови Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України – Калієвський Костянтин Васильович.

На захід завітали хореографи з різних міст Київської області: м.Біла Церква, Буча, Ірпінь, Переяслав-Хмельницький, с.Плесецьке. с. Германівка. Також були присутні колеги з нашого міста.

Майстер-клас складався з двох блоків:

І блок – вправи з учнями  різних класів у стилі джаз-модерн.

ІІ блок – концертні номери в стилі джаз-модерн учасників зразкового хореографічного колективу «Альтаїр».

Були представлені номери: «Марсіани», «Заплуталась», «Люди в чорному», «Така як ти».

Всі присутні отримали задоволення від професійної підготовки учнів та яскравих хореографічних постановок.