Початок новорічно-різдвяних святкувань

Низка заходів до Дня святого Миколая розпочалася ще напередодні свята.

18 грудня було проведено захід для вихованців різноманітних гуртків Броварського міського клубу силами колективів даного закладу.

Цього ж дня о 13.00 у міському культурному центрі було проведено театралізоване дійство для дітей учасників АТО.

19 грудня  представники міської влади взяли участь в святкових заходах до Дня Святого Миколая, організованих Броварським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста, Броварським центром соціальної реабілітації дітей, відділом культури, відділом освіти та науки Броварської міської ради.

Під час проведення заходів вітання та подарунки отримали породіллі у пологовому будинку, діти, що перебувають на стаціонарному лікуванні у дитячій лікарні, діти військовослужбовців, які брали/беруть участь в АТО, вихованці Центру реабілітації дітей, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Загальна кількість подарунків за кошти місцевого бюджету   17611 шт.

О 19.00 на Майдані Свободи після святкової програми, організованої відділом культури, відбулось  урочисте відкриття Головної новорічної ялинки Броварів.