Святкові подарунки від "Фабрики Святого Миколая"

Кожен з нас має мрії і бажання до Миколая, Нового Року, Різдва Христового.

Звичайно, найбільше свята чекають діти. Але для декого з них ця радість затьмарена тим чи іншим нещастям в житті: важка хвороба, на лікування, якої потрібні захмарні суми, дітки з фізичними обмеженнями, ті хто бореться за життя проти раку, сироти, біженці. Ніхто ніколи не може подолати цю біль. Однак ми, шановні броварчани, змогли подарувати мить радості, змусити дітей посміхнутися ще раз.

Протягом 30 останніх днів у Броварському міському центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді діяла фабрика Святого Миколая. Всі Ви, шановна громадо,  мали змогу прийняти участь у її роботі.

Ми з Вами збирали солодощі, іграшки, дитячі книжечки, канцелярське приладдя, дитячий одяг.

І ось вчора, 19 грудня, ми мали змогу відвідати діток з сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом фахівців соціальної роботи центру та подарувати їм від себе та від Вашого імені маленьке щастя. Щастя надії, яка, не дивлячись на всі негаразди, збувається.

І наші мрії та побажання, щоб усі діти були здорові, щоб усі дітки були щасливі, і на обличчі були тільки усмішки, здійснилися.

Ми дорослі, подарували їм ці усмішки, ці маленькі моменти радості, маленькі сюрпризи, на які вони очікували.

Ми побували у дитячій лікарні, у домівках сімей, які нас дуже чекали.

ДЯКУЄМО УСІМ ВАМ, ШАНОВНА ГРОМАДО, ЗА ТЕ ЩО ВИ  ВІДГУКНУЛИСЯ, ЗА ТЕ ЩО ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ ВІРУ У ЧУДО.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ ВСІМ ВАМ ТА ВАШИМ СІМ´ЯМ!