Основні професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад надається відділом персоналу Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету. Термін прийняття документів здійснюється до 04.02.2019, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: +38(04594) 5-32-48.