У Броварах відбулись двадцять другі «Різдвяні старти»

Цей традиційний спортивний захід проходить саме  на різдвяні свята, організовується  вже не перший рік  за ініціативи спортсмена-ветерана Володимира Зотова  та за підтримки  відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради.

06 січня всі спортсмени мали подолати дистанції від 1 до 10 кілометрів, залежно від підготовки. На відміну від попередніх змагань,  цьогоріч учасники змагались на чудовій лижній трасі за наявності снігу.

Більш ніж півсотні спортсменів виявили бажання цього морозного дня розіграти долю призових місць. Віковий діапазон учасників був досить широким - від юних школярів до сивочолих ветеранів. Найстаршим був броварський ветеран спорту Анвік Згурський (86 років). Лижники обирали для себе дистанції різної протяжності, в залежності від підготовки.

Переможцями у своїх вікових групах стали: Ганна Самаєва, Віктор Бондаренко, Лариса Кондрашова, Олексій Ільницький, Олександр Мамчур, Анастасія Іванченко, Сергій Давидюк, Юрій Матюх, Павло Заболотний, Іван Пишняк, Сергій Кривошеєв, Валерій Ганін, Юрій Братишев, Володимир Лукашук, Юлія Ястрєбова, Світлана Черняєва, Галина Голуб та інші.

Всі учасники змагань отримали подарунки та призи.