Сплатив за навчання дитини - отримай податкову знижку

Броварське управління ГУ ДФС у Київській області  звертає увагу громадян  території обслуговування що в рамках проведення деклараційної кампанії-2019, громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення мають право подати податкову декларацію з метою отримання податкової знижки.

Відповідна норма передбачена абзацом  2 п.п. 1 п. 5 розділу III Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015  № 859  зі змінами та доповненнями.

Подати декларації про майновий стан та доходи можливо:

- особисто або уповноваженою на це особою до Центрів обслуговування платників Броварської ДПІ та ДПІ у м. Славутич Броварського управління розташованих за адресами:  м. Бровари, вул. Київська 286 та м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а;

- надіслати поштою на вищезазначені адреси з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу без особистого відвідування територіальних органів Державної фіскальної служби скориставшись  електронним сервісом  ДФС «Електронний кабінет».