Особливості деклараційної кампанії-2019

Броварське управління ГУ ДФС у Київській області  звертає увагу громадян  території обслуговування,  що в рамках проведення деклараційної кампанії-2019, у річній податковій декларації про майновий стан і доходи громадян, необхідно задекларувати і сплатити податки та збори  отримувачам винагород та інших виплат,  що нараховані (виплачені) відповідно до умов цивільно-правового договору  у разі, якщо такі доходи отримані від фізичних осіб - платників єдиного податку четвертої групи.

До платників єдиного податку четвертої групи, належать фізичні особи – підприємці, які провадять діяльність в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України від 19 червня 2003 року № 973-IV «Про фермерське господарство» зі змінами та доповненнями, за умови виконання сукупності вимог передбачених ст. 291 Податкового кодексу України.

Подати декларації про майновий стан та доходи можливо:

- особисто або уповноваженою на це особою до Центрів обслуговування платників Броварської ДПІ та ДПІ у м. Славутич Броварського управління розташованих за адресами:  м. Бровари, вул. Київська 286 та м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а;

- надіслати поштою на вищезазначені адреси з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу без особистого відвідування територіальних органів Державної фіскальної служби скориставшись  електронним сервісом  ДФС «Електронний кабінет».