Заходи з нагоди Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні у Броварах

20 лютого в Україні вшановують пам’ять загиблих  Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.

Керівники міста взяли участь у покладанні квітів до могили броварчанки -  Героя  Небесної  Сотні Дворянець Антоніни Григорівни.

Цього ж дня у храмах релігійних громад міста відбулись панахиди та молебні   за  загиблими Героями.

У школах міста проведена  виставка робіт  та нагородження переможців  учасників  ІІІ міського конкурсу дитячого та юнацького  малюнку «Пам’яті Героїв Небесної Сотні   присвячуємо!», відбулась зустріч з поетесою Майдану Марією Волинською. Бібліотеки міста організували тематичні виставки з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Герої не вмирають!