Оголошення про проведення конкурсу з визначення переможця з впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

1.1. Виконавчий комітет  Броварської міської ради Київської області.

1.2. Ідентифікаційний код  за  ЄДРПОУ  04054932

1.3. Місцезнаходження : Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна. 15,  індекс  07400

2. Перелік послуг:

2.1. впровадження єдиної міської системи управління супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування

3.  Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених  здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

3.1.  Ліпська Яна Олександрівна

3.2. Посада: начальник відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

3.3. Телефони: (04594) 4-61-11,  Телефони/Факси: (04594) 6-04-13

4. Способи та місце отримання конкурсної пропозиції:

4.1. Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто, або надсилається поштою у закритому конверті протягом 3-х робочих днів після  надходження від учасника заявки про участь у конкурсі.

4.2. Місце:  07 400, Київська обл.,  м. Бровари ,  бул. Незалежності, 4а, каб.8.

Управління  будівництва,  житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту  Броварської міської ради Київської області  (відділ експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту),  в робочі дні  з 9 00до 16 00.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1. Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто, або надсилається поштою у  закритому конверті  на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу, повна назва об’єкта конкурсу, на який подається пропозиція.

5.2. Місце: 07 400, Київська обл.  м. Бровари ,  бул. Незалежності, 4а

Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту  Броварської міської ради Київської області (відділ експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту, каб. 8),  в робочі дні  з 9 00до 16 00.

5.3. Строк:  12.03.2018  до 12-00 год. за київським часом

6. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

6.1. Місце:  Виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15, к.204, мала зала

6.2. Дата: 12.03.2019

6.3. Час:  14-00 год. за київським часом

7. Плата за участь у конкурсі не передбачена.