В Броварському регіоні триває Кампанія декларування-2019

З початку  року громадянами міст  Бровари, Славутич та Броварського району подано 588 декларацій про майновий стан і доходи, в яких самостійно нараховано зобов’язань податку з доходів фізичних осіб на суму 1,4 млн. гривень та 283,8 тис. гривень - з військового збору. При цьому правом на отримання податкової знижки скористалось 389 громадян, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 1 млн. гривень.

Наголошуємо, що для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність останній день подання декларації за 2018 рік – 02 травня 2019, для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня 2019 року (включно).

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) та використання сервісу автоматичного заповнення на основі даних ДФС необхідно:

• Отримати електронний цифровий підпис, який видається Акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Інформаційно-довідкового департаменту в кабінеті №1 ЦОБ Броварського управління;
  • Авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа;
  • Отримати відомості про отримані доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (розділ «Заяви, Запити для отримання інформації» форма запиту F 1301802);
  • Після отримання відповіді від ДФС, про що можливо дізнатися скориставшись розділом «вхідні/вихідні документи», перейти до заповнення  на основі даних ДФС у режимі «Декларація про майновий стан і доходи».

Консультації з порядку заповнення податкової декларації можна отримати в Центрах обслуговування платників за своїм місцезнаходженням: за наступними адресами: м. Бровари  вул. Київська, 286 та м. Славутич пр-т Дружби Народів, 17-А.