Запрошуємо жінок взяти участь у проекті «Успішна жінка»

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо участі в інформаційно-видавничому проекті «Успішна жінка», за підтримки Верховної Ради України, міністерств, Малої академії наук України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи, видавництвом «Статус-Україна» розпочата робота над випуском книги, основною метою якої є відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни.

До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки – керівники підприємств, державних структур та неурядових організацій, громадські діячі, благодійники, митці, які досягли успіху завдяки щоденній і наполегливій праці. Фінансування здійснюється шляхом залучення коштів учасників та спонсорів проекту.

Список із зазначенням посад та контактних телефонів для подальшої обробки та використання матеріалу необхідно направити на електронну адресу ditu916_ssdkoda@ukr.net