Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від імені громади міста, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!

Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність нашого міста, створюєте належні побутові умови для його мешканців. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежить працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві. Підтримання достатнього рівня обслуговування населення за нинішніх умов дається вам нелегко. Тим більша людська вдячність за вашу щоденну наполегливу працю, за створення життєвого затишку, за турботу про броварчан.

Переконаний, що підприємства і організації житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення впораються з поставленими перед ними завданнями і вимогами сьогодення.

Прийміть найщиріші слова шани і подяки за вашу працю.

Міцного вам здоров`я, безмежного людського щастя, родинного благополуччя, нових трудових здобутків на благо рідного міста.

З повагою

Міський голова                                                                                                   Ігор Сапожко