Результати архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Броварської міської ради

 15.03.2019 р. при управлінні містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області відбулася архітектурно-містобудівна рада. 

            На порядку денному розглядалася передпроектна ескізна пропозиція  встановлення  пам'ятного знаку «Захисникам України» (загиблим учасникам АТО/ООС) на центральній площі міста – Майдані Свободи, розроблена скульптором, членом національної спілки художників України Сукачем Ю.В., за зверненням Координаційної ради учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Броварської  міської ради Київської області. Пропозиція розглянута та погоджена в частині архітектурно – планувальних рішень та рекомендована для подальшого встановлення на Майдані Свободи. 

            Водночас, була розглянута інша пропозиція встановлення пам'ятного знаку загиблим учасникам  АТО/ООС  на Майдані свободи, розроблена скульптором, членом національної спілки художників України Пергаменщиком О.В.

              Зазначена пропозиція розглянута та прийнята до уваги з можливістю подальшого її розгляду для реалізації на інших територіях міста.

 

 

image

 

 

image

 

 

image