Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДФС у Київській області у Iкварталі 2019 року надано понад шість тисяч адміністративних послуг

Протягом січня-березня 2019 року в Броварському та Славутицькому  центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали  6673 адміністративні послуги.

За цей період видано 2010 картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 1245 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 748  витягів з реєстру платників єдиного податку,  686 суб’єктів  господарювання зареєструвались платниками єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів зареєстрували 611 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 479 книг обліку розрахункових операцій  та 187 реєстраторів розрахункових операцій, також фізичним особам - підприємцям крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, проведено  реєстрацію 41 книги обліку доходів і витрат. Протягом січня-березня поточного  року підтверджено статус податкового резидента України – 21 громадянину.

Для зручності відвідувачів, в приміщеннях ЦОПів,  співробітники Броварського управління ГУ ДФС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Нагадаємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному порталі Головного управління ДФС у Київській області за посиланням http://sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda.