В Броварському регіоні підбили попередні підсумки кампанії декларування

З початку  року громадянами міст  Бровари, Славутич та Броварського району подано 812 декларацій про майновий стан і доходи, в яких самостійно нараховано зобов’язань податку з доходів фізичних осіб на суму 2,4 млн. гривень та 410,1 тис. гривень - з військового збору. При цьому 15 громадян задекларували дохід понад 1 млн.грн.

Правом на отримання податкової знижки, з початку року,  скористалось 546 громадян, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 1,5 млн. гривень.

Наголошуємо, що для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність останній день подання декларації за 2018 рік – 02 травня 2019, для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня 2019 року (включно).

В  рамках компанії декларування доходів громадян, ДФС спільно з ПФУ здійснено налаштування електронного сервісу в частині отримання:

- відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (далі – ДРФО);

- відомостей з реєстру застрахованих осіб Пенсійного фонду України.

Сервіс функціонує для фізичних осіб в приватній частині Електронного кабінету меню «ЕК для громадян» та надає змогу після проходження електронної ідентифікації, не виходячи з дому, в будь-який час отримати інформацію про себе.

Нагадуємо громадянам, що консультації з порядку заповнення податкової декларації можна безкоштовно отримати в Центрах обслуговування платників Броварського управління ГУ ДФС у Київській області: за наступними адресами: м. Бровари   вул. Київська, 286 та м. Славутич   пр-т Дружби Народів, 17-А.