Про відповідальність щодо спалювання опалого листя, рослинних залишків та побутового сміття!

Доводимо до Вашого відома, що навесні у нашому місті значно збільшується кількість випадків спалювання опалого листя, рослинних залишків та побутового сміття. При згоранні побутових відходів у повітря виділяється велика кількість шкідливих і навіть отруйних речовин, які згубно впливають на стан здоров’я людини.

Згідно зі статтями 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання опалого листя. Відповідальність за подібне адміністративне правопорушення передбачена статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено штраф від десяти до семидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно з «Правилами благоустрою міста Бровари» на територіях об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється спалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати промислові та побутові відходи, листя, гілки тощо. За подібне адміністративне правопорушення передбачено штраф у розмірі від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Закликаємо всіх мешканців міста разом зробити наше красиве місто ще й екологічно чистим та привабливим.