Виплата стипендій міської ради кращим студентам вищих навчальних закладів міста

Контакти: вул. Гагаріна, 18, кім. 312,  тел. 6-57-86

Графік прийому:
За результатами зимової та літньої сесій.

Перелік необхідних документів:  клопотання дирекції вищого навчального закладу або відділу у справах сім’ї та молоді про надання стипендії Броварської міської ради; витяг з протоколу рішення органу студентського самоврядування або спільного протоколу засідання молодіжної громадської організації та відділу у справах сім’ї та молоді щодо висунення кандидатури претендента на здобуття стипендії міської ради; характеристика органу студентського самоврядування або молодіжної громадської організації на претендента щодо отримання стипендії міської ради за підписом керівника, скріпленим печаткою; довідка-підтвердження успішності навчання студента за підписом керівника, скріпленим печаткою.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: виплата стипендій щомісяця до 25 числа.

Порядок розгляду: отримання, перевірка, реєстрація документів, подання на розгляд комісії по призначенню стипендії міської ради кращим студентам вищих навчальних закладів міста та підготовка рішення виконавчого комітету Броварської міської ради.