Шість нагород броварських боксерів на турнірі в Білій Церкві

З 9 по 13 квітня в місті Біла Церква на базі Дитячої юнацької спортивної школи  пройшов ХХХІV  Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді (2001/02 років народження) пам`яті льотчика - космонавта П. Р. Поповича.

У турнірі взяло участь 116 боксерів з 22 регіонів України, м. Києва та збірної команди Молдови. Бровари в складі команди Київщини представляли вихованці відділень боксу Броварського вищого училища фізичної культури та Дитячої юнацької спортивної школи відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради.

За результатами турніру чемпіонами стали:

Павло Павлов (49 кг), Єльвін Алієв (64 кг) та Данило Мещерін (75 кг). Дійшов до фіналу та програв в ньому Руслан Шаповалов (81 кг). Бронзовими призерами стали – Олег Лагута (60 кг) та Андрій Лопушенко (49 кг). Останній вихованець ДЮСШ відділу фізкультури і спорту (тренер Юрій Бойко), решта – учні Броварського вищого училища фізичної культури.