Зробимо наше місто чистим!

13 квітня   на виконання розпорядження міського голови Ігоря Сапожка від  20.03.2019 року №60-ОД «Про проведення весняного двомісячника благоустрою», в рамках двомісячника з благоустрою, вчергове вулицями міста були проведені планові роботи з благоустрою, озеленення і санітарного очищення міста.

У ході даного заходу міський голова Ігор Сапожко, члени виконкому, депутати Броварської міської ради, працівники структурних підрозділів Броварської міської ради і виконкому, співробітники комунальних підприємств взяли участь у роботах з озеленення, санітарного очищення та благоустрою.

У парку культури і відпочинку «Перемога» було висаджено кущі калини та бузок, а на перехресті двох вулиць - булв. Незалежності та вул. Короленко – липи.  У ході двомісячника з благоустрою  було  прибрано та вивезено тисячі кубометрів сміття та ліквідовані сміттєзвалища, вивезене опале листя.