Оголошення про проведення конкурсу з надання права на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради

1.Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

1.Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області.

1.2. Місце знаходження: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна 15,каб. 412

2. Перелік послуг:

2.1.Надання права на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради

3.Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу:

3.1.Музика Людмила Олегівна

3.2.Посада: начальник відділу містобудівної діяльності та реклами управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області.

3.3.Телефони (04594) 4-61-68, Телефон/Факс (04594)5-30-49

4. Способи та місце отримання конкурсної пропозиції:

4.1.Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто, або надсилається поштою у закритому конверті.

4.2.Для участі у конкурсі претендент на кожний Об’єкт конкурсу подає окремо наступні документи, дійсні на момент подачі:

1) заяву встановленого зразка із зазначенням номеру Об’єкта конкурсу;

2) копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

3) довідку з ДФС про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів;

4) конкурсні пропозиції:

- пропозицію з облаштування зовнішнього вигляду;

- цінову пропозицію у запечатаному конверті, на якому зазначається опис вмісту, заявник та номер Об’єкту конкурсу;

5) дозвільні документи на здійснення певним видом діяльності;

6) документи, які підтверджують якість продукції.

4.3. Місце: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 каб. 414 .

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області (відділ містобудівної діяльності та реклами управління містобудівної діяльності та архітектури Броварської міської ради Київської області), в робочі дні з09:00 до 16:00,перерва 12:00до 12:45.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1.Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто, або надсилається поштою у закритому конверті на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу із зазначенням порядкового номеру, повна назва об’єкта конкурсу, на який подається пропозиція.

5.2.Місце: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15 каб. 414 .

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області (відділ містобудівної діяльності та реклами управління містобудівної діяльності та архітектури Броварської міської ради Київської області), в робочі дні з 09:00до 16:00перерва 12:00до 12:45.

5.3  Кінцевий строк прийняття документів: 10.05.2019 до 12:00 год.

6. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

6.1 Місце: Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області

Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, буд.15, каб. 412.

6.2 Дата: 14.05.2019

6.3 Час: 14:00 год.

7.Платаза участь в конкурсі непередбачена.

8.Перелік місць для провадження підприємницької діяльності:

ПЕРЕЛІК

місць для провадження підприємницької діяльності на об’єктах сезонної торгівлі в м. Бровари

Місце розташування

Кількість

місць

Ціна

початкова,

(грн../міс.)

Сільськогосподарські виробники власного виробництва (площа 30 кв.м)

початкова ціна за 1 м208.65 грн./ місяць

бульв. Незалежності, 30