Вітання міського голови з нагоди Дня пожежної охорони

Шановні працівники пожежної охорони!

Від імені громади міста, міської ради та її виконавчого комітету,  себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом.

Справжніми професіоналами своєї справи є  працівники 2-го загону державної пожежної охорони нашого міста.

Сердечна подяка вам за мужність і самовідданість, за те, що не роздумуючи ідете в пекло пожежі, щоб врятувати людські життя, відвернути неминучу трагедію.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров`я, великого людського щастя, миру і злагоди в родинах, благополуччя і добробуту. Щоб  у складній ситуації ви завжди відчували поруч надійне плече побратима.

З повагою

Міський голова                                                                                              Ігор Сапожко