Тріумф броварської школи ушу на чемпіонаті Європи

Національна збірна з ушу (таолу)  брала участь в чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та юнаків з традиційного ушу, який відбувся в столиці Греції, місті Афіни з 12 по 16 квітня. Кістяк команди склали вихованці Броварської школи ушу, нещодавно створеної Дитячою юнацькою спортивною школою з ушу та єдиноборств Броварської міської ради.

В турнірі взяло участь більш ніж 550 учасників із 12 країн Європи. В доробку броварських майстрів ушу 80 медалей найвищого гатунку. Серед них 42 «золоті», 23 «срібні» і 15 «бронзових» нагород. Чотириразовими чемпіонами Європи стали: Роман Рева, Олена Біла, Аліна Крисько та Дар’я Люта.

Три рази піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Людмила Темна, В’ячеслав Крисько і Олексій Колісник. Дворазовими чемпіонами стали – Вероніка Морозьонкова та Іван Федюченко.

Українську збірну очолювали прославлені спортсмени з м. Броварів -  Олег Чуканов, президент Української федерації ушу, віце-президент СКУ та старший тренер національної збірної з ушу (таолу) Андрій Коваль.