Дві нагороди Карини Колесник на чемпіонаті Європи з сумо

У м. Таллін пройшов чемпіонат Європи з сумо. У складі збірної Україні виступила на континентальній першості вихованка відділення боротьби БВУФК Карина Колесник. До своєї численної колекції нагород підопічна ЗТУ Олександра Кутакова зуміла додати ще дві медалі. У змаганнях дорослих спортсменів вагової категорії до 65 кг, наша 18-річна спортсменка провела кілька переможних зустрічей, а вихід до півфіналу поступилася більш досвідченій суперниці з Польщі. Втім у втішному турнірі Карина виступила вдало і виборола бронзову медаль. У змаганнях чемпіонату Європи серед молоді Колеснік програла лише у фіналі і стала володаркою срібла.

Нагороди Карини допомогли збірній України посісти високе друге командне місце чемпіонату Європи. В активі наших сумістів 4 золота, 6 срібних та 7 бронзових нагород.

Зазначимо, що нагороди чемпіонату Європи додали важливі бали до міжнародного рейтингу Карини, необхідного для участі у Всесвітніх Іграх. Крім того, ці дві медалі – гідне продовження напруженої  змагальної серії, в якій наша лідерка з початку цього року встигла стати чемпіонкою США з сумо, виграти медалі рейтингових турнірів в Естонії та Угорщині. Попереду у Карини перепочинок, відновлення та підготовка до чемпіонату світу.