Зустріч міського голови з членами асоціації «Друзі Броварів»

25 квітня відбулась зустріч міського голови з представниками асоціації «Друзі Броварів»із порідненого французького міста Фонтене-су-Буа,  яка входить до складу Комітету поріднених міст Фонтене-су-Буа.  Патрік Рулє - голова асоціації «Друзі Броварів»,  Жослін Сенешаль - секретар асоціації та члени асоціації Жан-Клод Сенешаль  та Жозет Кастеляна – часті гості у Броварах, мають з нашим містом не тільки ділові, але й дійсно дружні відносини.

Назва асоціації «Друзі Броварів» говорить сама за себе.  Це наші справжні друзі, які впродовж 18 років підтримують плідні зв’язки з мешканцями Броварів не лише в рамках гуманітарної місії, але й сприяють організації обмінів між організаціями та установами обох міст.

У ході зустрічі були проаналізовані результати участі у спільних проектах, серед них: проект з написання книги «Словами дитини про мир», головною метою якого було пропагування миру на землі та недопущення війни. Офіційне підписання книги 7 мерами різних країн, в тому числі міського голови Броварів, відбулось 18 листопада 2018 року у Трюсі, Франція, під час відзначення 100-річчя з дня закінчення Першої Світової війни. До цієї акції долучилось понад 200 дітей з поріднених міст Франції, Бельгії, Італії, Португалії та України.

Вже стало традицією, що асоціація «Друзі Броварів» запрошує юних броварчан долучитися до роботи Фестивалю з прав дітей, що проходить щорічно у листопаді в рамках Двотижневика солідарності, і 2018 рік не став виключенням: 6 юних представників міста взяли активну участь у круглому столі на тему: «Конфлікти, війни та наслідки для дітей», під час Фестивалю з прав дитини юні броварчани провели майстер-класи із плетіння українських браслетів. Вони розповідали своїм французьким одноліткам про славну Україну та наше рідне місто Бровари. Наразі обговорюються питання щодо участі юних броварчан у цьогорічному фестивалі.

Під час зустрічі обидві сторони погодились, що написання книги «Словами дитини про мир» стане трампліном для реалізації майбутніх успішних спільних проектів, які допоможуть зробити вагомий внесок у збереження миру на землі. Однією такою ідеєю стане проведенняу 2020 році у своїх містах Форуму за мир, а вже у 2021 році в одному з міст планується зібратися для організації великого Форуму міст-побратимів.

Готується поїздка юнацької футбольної команди у червні поточного року до міста Фонтене-су-Буа за активної підтримки асоціації «Друзів Броварів» з метою участі у традиційному Міжнародному турнірі з футболу. Побажаємо успіху нашій команді. Але головна мета – це не перемога, а можливість представникам різних країн збиратись разом, спілкуватись, обмінюватись своїми думками, розробляти нові проекти і разом будувати мирне майбуття.

У свою чергу міський голова запросив французьких побратимів приєднатись до участі у IV Міжнародному благодійному фестивалі «Інна-Бровари», що відбудеться у нашому місті у жовтні 2019 року.

Маємо надію, що дистанція у 2000 кілометрів не стане перепоною для зближення наших народів, і ми зможемо продовжувати наші партнерські зв'язки ще багато років, даючи можливість нашим містянам знаходити новихдрузів.

1. Патрік Рулє - голова асоціації «Друзі Броварів» /ч/;

2. Жослін Сенешаль - секретар асоціації /ж/;

3. Жан-Клод Сенешаль - член асоціації /ч/;

4. Жозет Кастеляна - член асоціації /ж/.