Кращі ініціативи жінок України для демократичного розвитку місцевих громад

Відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області інформує, що Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на країні жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Етапи Конкурсу:

• березень-травень 2019 - оголошення конкурсу. Прийом та розгляд заявок
  • травень 2019 - підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців;
  • червень-липень 2019 - друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні;
  • жовтень 2019 - навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу.

Переможці будуть визначені у п'яти номінаціях:

• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»;
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Врядування»;
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»;
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»;
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна».

Автори п’яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати іаповнсну форму до 15 травин 2019 року на електронну адресу: eum.assembly@gmail.com або звичайним листом та адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15. «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

Контакти: Анастасія Попсуй - anastasiia.popsuy@gmail.com(096) 059-67-26. відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області - (04594) 7-22-33.