Відкритий весняний чемпіонат м. Бровари з МТБ перегонів — «Біля озера»

12 травня  поблизу парку відпочинку «Приозерний» відбувся Відкритий весняний чемпіонат м. Бровари з МТБ перегонів — «Біля озера» (ХСО) серед школярів та учнівської молоді, організований велоклубом 44х11 (Борис Слюсар та Галина Крушельницька) при сприянні відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради. В змаганнях могли прийняти участь всі бажаючі віком від 9 до 17 років (близько 40 учасників). Свої сили спортсмени випробовували на трьох трасах довжиною 1,2 км, 4 км та 6 км.

Кожний наступний заїзд стартував після фінішу попереднього.  Переможцями в своїх вікових категорія стали:

Д9-11 - Ільченко Злата (Бровари);

Х9-11 - Батуревич Роман (Бровари);

Х12-13 - Козік Назар (Бровари);

Д 12-13 - Кондрашова Лариса (Бровари);

Х14-15 - Сокол Іван (Бровари);

Х16-17 - Паламарчук Андрій (Бровари).

Євген Рожков фінішував третім у віковій групі 9-11 років, а Марк Бреус  був другим. «Срібною» призеркою в цій же віковій групі серед дівчат стала Еліс Бреус.

Всі переможці, призери та учасники отримали нагороди від організаторів та подарунки від спонсорів, а по завершенні офіційної церемонії нагородження відбулася лотерея, де кожен учасник міг виграти приз за своїм стартовим номером.