Турнір пам'яті видатного гандболіста Олега Великого

З 7 по 11 травня в спортивному комплексі Броварському вищому училищі фізичної культури   пройшов ІХ турнір пам'яті видатного  гандболіста Олега Великого .

Організатори – відділ фізичної культури та  спорту Броварської міської ради, БВУФК, Федерація гандболу України, його рідні і близькі. Цього року вісім гандбольних команди, сформованих із юнаків 2004 – 2005 років народження виходили на паркет, щоб посперечатися за високе звання переможця. Це – БВУФК (Бровари), КСЛІ (Київ), ДЮСШОР ім. Лагутіна (Запоріжжя), СДЮСШОР «Мотор» (Запоріжжя), міста Красилів (Хмельницька область), Гомель (республіка Білорусь) і два представника із Молдови, гандболісти із Тирасполя і Кишинева. Урочисте відкриття турніру відбулося в середу, 8 травня, на якій були присутні поважні гості: президент ФГУ Андрій Мельник, який колись сам навчався і грав у Броварах, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Броварської міськради Михайло Доценко, директор БВУФК Олександр Чигирин, батьки Олега Великого.

Підсумкова таблиця

1. Кишинів (Молдова)

2. КСЛІ (Київ),

3. БВУФК (Бровари) (тренери Микола Вінічук та Віктор Горбаха)

4.Красилів (Хмельниччина)

5. СДЮСШОР «Мотор» (Запоріжжя),

6. Гомель (Білорусь)

7. ДЮСШОР ім. Лагутіна (Запоріжжя)

8. Тирасполь (Молдова)

Почесними глядачами турніру були рідні Олега Великого зокрема його батько Володимир Петрович Великий та мати Любов Олексіївна Велика. На церемонії нагородження подарунки отримали не тільки призери турніру та переможці в особистих номінаціях та кращі гравці кожної команди-учасниці. Суддя міжнародної категорії Валентин Вакула вручив нагороду батькам і сестрі великого гандболіста.

Кращими в номінація стали:

Бомбардир – Нікіта Карнабєдін (Гомель) – 60 м’ячів

Півсередній – Євгеній Хмелевський (КСЛІ)

Лінійний Іван Сюмак (БВУФК).