Карта сайту

Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради – переможець конкурсу проектів-2019 у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

 

 

Згідно інформації Міністерства молоді та спорту України під час засідання Українсько-Польської Ради обмінів молоддю, яке відбулось 10 травня у місті Львів під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми, визначено переможців Конкурсу проектів у 2019 році.

Ними стали 14 проектів з 11 регіонів України, що реалізовуватимуть п'ять громадських організацій, сім навчальних закладів та дві комунальні установи, що працюють з молоддю.

Серед них: Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, якому рекомендовано підтримку у розмірі 246 347,00 грн. на впровадження проекту «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти» у партнерстві з Конвентом Самоврядної Співпраці Польща – Україна з Республіки Польща.

Для інформації: на реалізацію проектів у державному бюджеті України на 2019 рік виділено 3 млн. 250 тис. гривень або 106 тис. 417,35 євро. На конкурс було подано 52 заявки з 18 регіонів України.

З польської сторони буде реалізовано 69 проектів загальною сумою 3 млн. 819 тис. 019,55 злотих або 887 тис. 566,14 євро серед 216 конкурсантів.

Визначено такі пріоритети здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю:

  • відкриття спільного минулого і культурної спадщини;

  • зміцнення співпраці і обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти;

  • підтримка громадянської активності серед молоді, в тому числі пропагування підприємництва і волонтерства;

  • зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;

  • отримання вмінь, необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності;

  • зміцнення ініціатив молоді між об'єднаними територіальними громадами України та сільськими місцевостями і малими містами Республіки Польща.

Детально за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/44801