«ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ – 2019» НАЗВАЛА КРАЩИХ З КРАЩИХ У ОСВІТЯНСЬКІЙ ГАЛУЗІ МІСТА БРОВАРИ

22 травня у Палаці творчості дітей та юнацтва зібралась освітянська еліта міста Броварів, аби відсвяткувати весняне педагогічне святе «Творча особистість – 2019» та вшанувати дітей і педагогів за їхню працю протягом року на ниві навчання.

На урочисте дійство завітали Броварський міський голова Ігор Сапожко, начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник, а також батьки, аби порадіти за своїх дітей, підтримати їх теплим словом. У вітальному слові Ігор Васильович зауважив про вагоме значення освіти у житті суспільства, привітав усіх присутніх на святі, подякував дітям та педагогам за навчальні та творчі здобутки. Він запевнив що місто і надалі докладатиме усіх зусиль для того, щоб у ньому жилось комфортно, відкривались нові робочі місця, щоб його сини і дочки верстались із дальніх світів і працювали на благо рідного міста та держави.

Церемонія нагородження пройшла у два етапи. У першій половині за перемоги у ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук були відзначені школярі броварських шкіл та їхні вчителі. Наступна частина дійства була присвячена позашкільній освітянській галузі.

Загалом педагогічне свято пройшло в атмосфері загальної піднесеності та святковості. Успішна праця усіх його номінантів була відзначена подяками Броварського міського голови та цінними подарунками. А провідним лейтмотивом свята, перш за все, стали усмішки присутніх та море квітів. Цьому, значною мірою, сприяли також і виступи творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва, подаровані учасникам свята, – народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Галатея», народного художнього колективу «Вокальний ансамбль «Калинка», народного художнього колективу «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна», зразкового художнього колективу «Театр народної пісні «Слов’яночка», ансамблю народного танцю «Броварчаночка».

Якби підводячи підсумок педагогічного свята, Оксана Мельник також відмітила, що броварські діти найталановитіші і висловила сподівання, що з часом вони і в Європі будуть посідати перші місця. Вона подякувала дітям та педагогам за їхню працю, а батькам – за постійну підтримку дітей, та побажала усім подальших успіхів.