Карта сайту

Про призначення позачергових виборів до Верховної Ради України

 Шановні мешканці міста Бровари! 

Указом Президента України № 303/2019 від 21 травня 2019 року призначені позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

         З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців для голосування на дільницях міста Бровари, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців України.

         Відповідно до ст.10 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, кожен виборець має право перевірити себе у Реєстрі шляхом звернення з паспортом до відділу ведення Реєстру за місцем своєї реєстрації за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, буд.15, кімн.112; а також - на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в особистому кабінеті виборця за електронною адресою: www.drv.gov.ua.

         Також, відділам ведення Державного реєстру виборців з 24 травня до 15 липня 2019 року надана функція зміни місця голосування для виборців України, в разі їх перебування 21 липня 2019 року не за місцем  реєстрації.

         Для зміни місця голосування особам з реєстрацією в Автономній республіці Крим та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, достатньо звернутись до відділу ведення Реєстру з паспортом громадянина України.

         Виборці з реєстрацією інших областей України, що фактично перебуватимуть  21 липня 2019 року в м.Бровари, мають додатково надати документ, який підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни їх виборчої адреси.