Броварські гімнастки підвели підсумки навчального року

26 травня  у спортивній залі Броварської спеціалізованої школи №5 імені Василя Стуса пройшли міські підсумкові змагання з художньої гімнастики  серед дівчат 2015 року народження та старших. Це був своєрідний звіт відділення з цього виду спорту ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, тренерського складу (Людмили Матейшиної та Юлії Черкасової) та їх підопічних. Як завжди на допомогу прийшли батьки юних красунь, які взяли активну участь в прикрашання місця проведення змагань і це створювало піднесений настрій  та святкову атмосферу! Всі дівчатадуже старалися, намагаючись продемонструвати все те краще, чому вони навчилися під час виснажливих тренувань і зробити свої вправи без помилок. Але спорт-є-спорт і в ньому перемагає найсильніший!

Чемпіонками серед своїх вікових категорій стали:

2005 —2006 р н Івасіна Ірина,

2007 Дасік Вероніка,

2008 Вінник Анна,

2009 Власок Єва

2010 ДасікКрістіна

2011 Волошин Діана

2012 СкічкоЄсенія

Тренерськийколективвітаєвсіхучасницьзмагань та їхбатьків ззакінченнямнавчального року! Бажаєвсімгарновідпочити, набратися сил та отриматиновіпозитивніемоції, адже час плинедужешвидко і зновуприйде1 вересня, пора, нових занять, турнірівта змагань!