Увага! Суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідну ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок».

Пропозиції  про співробітництво та істотні умови проведення експертної грошової оцінки просимо надати в термін до 10.06.2019 року (включно) в відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради Київської області (м. Бровари, вул. Гагаріна,18).

Істотні умови:

- вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг;

-надання копії ліцензії на проведення  землеоціночних робіт та кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки.

Пропозиція про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Броварської міської ради від  30.05.2019 року №  1445-56-07

Місце розташування

Площа, га

Цільове призначення