«Будоканівці» вдало виступили на «OPEN TANSEY CUP 2019» в Полтаві

Вихованці броварського спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан» на чолі із президентом клубу Андрієм Гаврилюком взяли участь у представницькому Міжнародному дитячо-юнацькому турнірі з кіокушин карате «OPEN TANSEY CUP 2019», який відбувся з 31 травня по 1 червня в Полтавському спорткомплексі національної поліції (найкращій спортивній споруді міста).  Як хлопчики, так і дівчатка  змагалися в 32 вагових категоріях в розділі куміте (двобій). Організатор – СК «Tansey Dojo» (WKB). У змаганнях прийняли участь 500 спортсменів. Конкуренція була просто шалена (до 45 учасників у категорії) і всі вони відмінно підготовлені.

У підсумку вихованці клубу завоювали такі місця: Загороднюк Даша – 1 місце, Поворознюк Маргарита – 1 місце, Черній Давид – 2 місце, Козлов Іван – 2 місце, Пілявська Даша – 3 місце, Жалінський Влад – 3 місце, Платошин Роман – 3 місце, Брусенцев Артем – 3 місце.