До відома багатодітних родин

Відповідно до норм Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250, передбачено, що одним із документів, які необхідні для призначення даного виду допомоги, є посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Однак, у зв’язку із збільшенням кількості звернень громадян в квітні поточного року виникла гостра потреба в бланках посвідчень дитини з багатодітної сім’ї через їх відсутність.

Броварська міська рада Київської області неодноразово зверталася до служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, а також департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації щодо надання роз’яснень з приводу ситуації щодо відсутності бланків зазначених посвідчень.

Враховуючи вищевикладене, Броварська міська рада Київської області повідомляє, що «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї» тимчасово не видаватимуться. Звертаємо увагу, що «Посвідчення батьків багатодітної сім’ї» видаватимуться і надалі.

Щодо будь-яких змін у ситуації, що виникла у зв’язку з відсутністю посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, Броварська міська рада повідомлятиме одразу через офіційний вебсайт.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області за адресою: бул. Незалежності, 2, каб. 101, або за телефонами: 7-22-35, 7-22-33, 7-22-43.