Новий спортивний майданчик у Броварах відкрито

Сьогодні, 6 червня, відбулось офіційне відкриття спортивного майданчика по вулиці  Олега Онікієнка з футбольним полем  зі штучним покриттям та майданчика з тренажерами.

Привітати юних футболістів завітали секретар Броварської міської ради Петро Бабич, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, радник  Броварського міського голови Григорій Голубовський, представники депутатського корпусу, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Михайло Доценко, керівники Федерації футболу міста Бровари, вихованці відділення футболу Дитячої юнацької спортивної школи управління освіти і науки Броварської міської ради.  Вітання почесних гостей, подарунки юним футболістам, м’ячі, які стануть у пригоді під час тренувань, а на завершення товариські матчі між ними, в яких не було переможців, а перемогла – дружба!