До уваги учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях!

 

          На виконання п.п.8,10 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» прийнято рішення про включення  ТОВ «Санаторію «Токарі» та ДП «Санаторій «Верховина» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та  постраждалих учасників Революції Гідності (наказ управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області від 28.05.2019р. № 13-ОД).

         ТОВ «Санаторій «Токарі» розташований у Сумській області, м. Лебедин, с.Токарі, вул. Санаторна 96;

         ДП «Санаторій «Верховина»  розташований у Закарпатській обл. Міжгірському, р-ні, с. Сойми,1 

         Умови надання послуг

         Послуги з психологічної реабілітації санаторіями надаються орієнтовно з червня по листопад 2019 року (включно). Тривалість курсу не перевищує 18 днів у стаціонарних умовах.

         Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічна просвіта та консультування; психологічна діагностика; підбір методів психологічної реабілітації; психологічна допомога (терапія); психологічна корекція та проектування майбутнього; профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

         Форму, вид та обсяг психологічної реабілітації обирає отримувач послуг.

          Бажаючі отримати курс психологічної реабілітації звертатись до управління соціального захисту населення для подачі заяви за адресою:

м. Бровари, вул. Гагаріна 18,каб. 209.

         До заяви додаються:

  1. Копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок  війни, або учасника війни;
  2. Копія документа, що підтверджує безпосередню участь в      антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з      безпосереднім  перебуванням   в   районах   антитерористичної  операції  у  період її проведення; 
  3. Копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності (для осіб,

     які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності).