Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

4 липня в.о. міського голови Олександр Резнік взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня Національної поліції України.
У вітальному слові Олександр Резнік від Броварської міської ради та її виконавчого комітету привітав особовий склад Броварського відділу поліції та висловив впевненість у подальшому сталому зміцненні порядку у місті та зростанні авторитету поліції серед населення.
Ряд правоохоронців були нагороджені Подяками міського голови, Почесними грамотами та цінними подарунками.
За клопотанням Броварського міського голови Ігоря Сапожка особливий подарунок з нагоди свята - трикімнатну квартиру від забудовника міста Бровари компанії «Атлант» - отримав старший сержант поліції Ковбасинський Анатолій Петрович, поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 2, батько 5 дітей.