Молодь в громаді

Відділ сім'ї та молоді Броварської міської ради повідомляє, що на виконання комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015 - 2020 роки "Молодь Київщини" затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 р № 915 - 47- VI та з метою налогодження тісної співпраці між центральними органами виконавчої влади та представниками ОТГ, активізації молодіжної роботи на місцях та сприяння розвитку діяльності об'єднаних територіальних громад, управлінням молодіжної політики та національно - патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з КЗ КОР " Київський обласний молодіжний центр" з 16 по 19 липня 2019 року буде проведено наметову таборівку "Молодь в Громаді"

Програмою заходу передбачено інформаційно - навчальні тренінги, семінари на тему " Адвокація молодіжних ідей", "Молодіжна робота в ОТГ", "Включення молоді в процес прийняття рішень, молодіжні ради», зустрічі з громадськими діячами.

До участі запрошується молодь віком до 35 років, депутати, які опікуються питаннями молодіжної політики, представники відділу по роботі з молоддю чи спеціалісти, на яких покладено виконання цих функціональних обов'язків, представники бібліотек, завідувачів клубів, керівників будинків культури, зацікавлена молодь.

Звертаємо увагу на те, шо захід буде проведено у форматі наметового табору, тому кожен учасник повинен мати особистий спальний мішок.

Намети, туристичні килимки, харчування учасників, трансфер з міста Києва до місця проведення та у зворотному напрямку забеспечується організаторами.

Для участі необхідно заповнити електронну анкету за посиланням:

https://forms.gle/mq4JT9BdBJHwb8r6A, у термін до 12.07.2019 року та надіслати її на електронну адресу: kzkorkomc@gmail.com з поміткою у темі «Молодь в громаді».

Контактна особа: Михайлов Андрій 063 054 42 70, 097 746 94 07