Карта сайту

Положення про фестиваль «СУСІДИ» з нагоди святкування Дня міста Бровари – 2019

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Положення про фестиваль «СУСІДИ» (далі: Положення) визначає порядок організації та проведення святкування Дня міста Бровари.

1.2. Фестиваль проводиться 21 вересня 2019 року на території Парку культури і відпочинку «Перемога», майдані Свободи та перехресті бульвару Незалежності та вулиці Гагаріна.

1.3. Цілі та завдання фестивалю «СУСІДИ»:

 • формувати позитивний імідж міста серед його мешканців та гостей;

 • представити досягнення громади Броварів у сферах культури і дозвілля, освіти, спорту, економіки тощо;

 • надати можливість підприємствам та підприємцям у форматі презентаційних просторів та розважальних програм інформувати про свій економічний і соціальний розвиток, можливості працевлаштування та благодійну діяльність, представити свої товари чи послуги; 

 • сприяти розвитку партнерських стосунків між представниками малого та середнього бізнесу, у тому числі міжнародних з містами-побратимами, щодо співпраці та обміну досвідом;

 • підвищити цінність поняття «Я – Броварчанин», акцентувати увагу на тісному зв'язку людини з містом, у якому вона мешкає, та позитивному ставленні до нього;

 • розкрити дружні стосунки між всіма житловими районами Броварів, сприяти розвитку культури сусідських відносин між мешканцями міста;

 • з допомогою атмосфери радості подарувати відвідувачам приємні емоції та спогади.

 

1.4. Програма святкування передбачає створення локацій для різних вікових категорій та за різноманітними інтересами в межах одного заходу та за єдиною концепцією.

1.5. Концепція святкування:

«СУСІДИ» – це масштабне святкування Дня м. Броварів, яке відбудеться 21 вересня 2019 року в самому його серці – Парку культури та відпочинку «Перемога».

За концепцією фестиваль «СУСІДИ» покликаний розкрити та прищепити почуття єдності всім мешканцям міста, адже воно об’єднує всіх незалежно від місця народження. Ми живемо в Броварах, це наша домівка, і тому ми не сторонні один одному люди. Ми СУСІДИ. Тож, нехай все, що є найкращим і найтеплішим у сусідських стосунках, стане міцною опорою для громади, поштовхом для розвитку міста та надихає на дбайливе ставлення один до одного. Давайте зробимо наш дім затишним та будемо добрими й гостинними сусідами. Говори не говори, краще місто Бровари.

 

2. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ

2.1. Організатором фестивалю «СУСІДИ» є відділ культури Броварської міської ради Київської області (далі – Організатор).

2.2. Фестиваль проводиться за підтримки міського голови Сапожка І.В., управління освіти і науки, відділу сім’ї та молоді, відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради Київської області, Благодійного фонду «Інна», комунального підприємства «Бровари-Благоустрій», за інформаційної підтримки Інформаційної платформи культурних заходів та подій у м. Бровари «Infobroplatforma».

2.3. До участі в фестивалі організатори мають право залучати інші  установи, організації, підприємства, які бажають надати допомогу в його організації та проведені.

 

3. УМОВИ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ

3.1. Розміщення.

3.1.1. Територія фестивалю розподіляється на тематичні локації, різні за розміром, наповненням та змістом, спрямовані на різноманітні цільові аудиторії.

3.1.2. Для реєстрації участі у фестивалі необхідно заповнити відповідні анкети:

 • УЧАСНИК фестивалю (для всіх міських організацій та закладів з надання різноманітних послуг)

 • УЧАСНИК локації «MADE IN BROVARY» (для виробників та промисловців) 

 • Анкета учасника ТАНЦЮВАЛЬНИХ БАТЛІВ

3.1.3. Всі вимоги щодо розміщення та оформлення власної представленості на фестивалі вказані у анкетах.

 

3.2. Варіанти участі.

3.2.1. Учасники фестивалю.

Учасниками фестивалю є всі організації, підприємства, незалежно від форми власності, а також підприємці, фізичні особи, державні заклади, які ЗАПОВНИЛИ АНКЕТУ на участь та отримали підтвердження про реєстрацію від організаторів. Після підтвердження реєстрації учасники отримують місце для розміщення на відповідній локації та беруть участь у заході за попередньо узгодженою програмою.

3.2.2. Підрядні організації.

Підрядними організаціями є всі організації, підприємства, незалежно від форми власності, та підприємці, фізичні особи, державні заклади, які отримали замовлення від організаційного комітету фестивалю для здійснення робіт або надання послуг, або організації, з якими був укладений відповідний договір про співпрацю.

3.2.3. Презентаційний стенд.

Презентаційний стенд – місце, на території фестивалю, яке закріплене за організацією, підприємством, та інше, де розташовується обладнання, меблі та матеріали для представлення учасника, де проводиться відповідна програма, розповсюдження рекламного матеріалу, встановлюється фото зона.

3.3. Учасники, підрядні організації мають право:

 • Заповнити заявку на участь у фестивалі та, після отримання підтвердження від організаторів  про реєстрацію (шляхом отримання листа на вказаний в анкеті e-mail), стати учасником відповідної локації.

 • Анонсувати свою участь у Заході в соціальних мережах.

 • Після проведення фестивалю використовувати всі фото- та відеоматеріали зі своєї локації в мережі Інтернет, використовуючи хештег #СУСІДИ.

3.4. Організатори мають право:

 • Після отримання анкети погодити участь у фестивалі, надіславши відповідь на e-mail, вказаний у анкеті.

 • Відмовити в участі у фестивалі без зазначення причини, надіславши відповідь на e-mail, вказаний у анкеті.

 • Узгодити програму заходів, роздатковий рекламний матеріал, зовнішній вигляд презентаційного стенду учасника.

 • Зробити коригування у програмі заходів, роздатковому рекламному матеріалі, зовнішньому вигляді презентаційного стенду учасника.

 • Заборонити проводити програму заходів, розповсюджувати рекламний матеріал, встановлювати презентаційний стенд учаснику.

 • Вносити зміни до узгодженого розташування учасника, в зв’язку зі зміною плану розташування локацій, або іншими не передбачуваними обставинами.

 • Змінювати або доповнювати правила внутрішнього розпорядку.

3.5. Учасники, підрядні організації зобов'язуються:

 • Виконувати правила внутрішнього розпорядку.

 • Надавати організаторам всю необхідну інформацію, що стосується організації заходу.

 • Дотримуватись концепції заходу, підтримувати цілі та завдання фестивалю «СУСІДИ».

 • Надіслати та узгодити з організаторами програму заходів на власному презентаційному стенді та використання рекламних матеріалів.

3.6. Організатори зобов'язуються:

 • Забезпечити виконання правил внутрішнього розпорядку.

 • Дотримуватись прав і обов’язків організатора.

 

4. ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

4.1. Учасники, підрядні організації погоджуються:

 • Використовувати назву заходу «Фестиваль «СУСІДИ».

 • Використовувати символіку та будь-які матеріали фестивалю відповідно до умов цього Положення або за згодою організаторів.

 • Узгоджувати власні рекламні носії (банери, фотозони, поліграфію, роздаткові матеріали, гасла та сценарії заходів своєї локації) з організаторами.

 • Дотримуватись правил внутрішнього розпорядку на території фестивалю.

4.2. Не пізніше 25.08.2019 подати інформацію про необхідність підключення електроенергії, вказавши необхідну потужність, а в день проведення заходу не пізніше 08:30 год. перевірити точку підключення та роботу розеток.

4.3. Відповідальність за підключення до електромережи та її використання під час проведення заходу на локації учасника несе сам учасник.

4.4 Продаж будь-яких товарів та надання платних послуг на території свята заборонений, окрім локацій Ярмарок та Фудкорт, Made in Brovary.

4.5. Не пізніше 10.09.2019 подати інформацію про авто (марка, номер, тел. водія), яке буде здійснювати заїзд на територію парку, узгодити маршрут пересування, та не пізніше 08:30 год. у день проведення 21.09.2019 авто має залишити територію парку.

4.6. Монтаж на локаціях має бути завершений до 10:00 год. Робота локації триває з 10:00 до 17:00 год. Учасник за бажанням може залишитись до 20:00 год.

4.7. Демонтаж локації відбувається не раніше 17:00 год., та в’їзд авто дозволяється після 20:00 год. з можливістю перебування для завантаження до 21:00 год. Локація фудкорт працює за окремим графіком, регламент роботи якої визначено в Анкеті.

4.8. На території Фестивалю категорично забороняється продаж та розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, розведення відкритого вогню та інші дії, заборонені законом. 

4.9.  Несанкціоноване розміщення або інші дії учасників, не узгоджені з організаторами, та ті, що не відповідають Положенню про Фестиваль, мають бути негайно припинені.

4.10. Після демонтажу своїх стендів, учасники мають залишити місце розташування у повному порядку.

 

5. Прикінцеві положення

5.1. У випадку непередбачених ситуацій і змін щодо участі, учасники, партнери, підрядні організації мають повідомити організаторів про зміни у термін не пізніше 3-х днів до проведення заходу.

5.2. Положення набирає чинності з дня його оприлюднення.

5.3. За рішенням організаторів вимоги Положення можуть змінюватись, про що учасники фестивалю повідомляються заздалегідь.