Оголошується інвестиційний конкурс з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста

Керуючись рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 30.07.2019р. № 892 виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області оголошує інвестиційний конкурс з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області

Предмет Конкурсу: право на комплексну забудову Земельної ділянки.

Організатор конкурсу: управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області. 07400, Київська область, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4А, тел. (04594) 6-04-13, e-mail: brovaru-ugkg@meta.ua.

Кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі 13.08.2019 р.

Документи приймаються з дня оголошення щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів) з 08:00 до 15:00, (обідня перерва 12:00 до 12:45).

Місце проведення конкурсу: управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4А.

Дата: 16.08.19 р. о 10.00 годині.

Умови конкурсу:

Перелік (додаток 3 Порядку), порядок і термін подачі документів, які подаються на Конкурс, порядок проведення Конкурсу та визначення переможця Конкурсу, заява на участь у конкурсі (додаток 2 Порядку) визначені у Порядку проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області.

Контактна особа: Гудзь Оксана Павлівна – секретар комісії, заступник начальника планово-технічного відділу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області, тел. (04594) 6-04-13.