Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Відповідно до цього Порядку Броварська міська рада Київської області має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Враховуючи вищезазначене, Комісією з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа  у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла, приймаються пропозиції   від власників нерухомого майна для придбання однокімнатної квартири.

Запропоноване житло повинно відповідати наступним вимогам:

1. Місце розташування житла: Київська область.

2. Вимоги до житла:

- загальна площа 1-кімнатної квартири 31 кв. метр, з яких жила площа на дитину повинна бути не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею у відповідному населеному пункті;

- наявність у житлі, що придбавається для дітей, необхідних приміщень, зокрема санітарно-гігієнічного призначення.

Вартість 1 кв. метра загальної площі житла в населеному пункті за місцем перебування дитини на квартирному обліку обчислюється відповідно до нормативно-правових актів Мінрегіону.

Для мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова гранична вартість житла для дітей не може перевищувати вартості спорудження житла, збільшеної в 1,75 раза, для обласних центрів і міст обласного значення з кількістю населення понад 300 тис. осіб - у 1,5 раза, для міст обласного значення з кількістю населення від 100 тис. до 300 тис. осіб - у 1,25 раза.

3. Перелік документів, необхідних для подання пропозицій:

звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), яке придбавається;

фотографії житлового приміщення (будинку, квартири);

копії правовстановлюючих документів на житлове приміщення (будинок, квартиру);

копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташоване житлове приміщення (у разі наявності);

копія технічної документації на житлове приміщення (будинок, квартиру), прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек щодо житлового приміщення (будинку, квартири) відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

довідка про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (будинку, квартирі), що придбавається.

Власників житла, які бажають продати нерухоме майно, просимо звертатися до: управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області за адресою: (м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, каб. 201, тел. 04594-53235),Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   за адресою: (м. Бровари, бул. Незалежності, 2, тел. 04594-4-61-64).