Інтерактивний майстер-клас для батька: «Тато - вам не мама»

Відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області запрошує молоді подружжя взяти участь у майстер-класі з відповідального батьківства «Тато - вам не мама», який відбудеться 07 вересня 2019 року з 11:00 до 12:30 в приміщення шахового клубу за адресою: б-р Незалежності, 2, м. Бровари, Київська обл. Спікер-тренер - виконавчий директор ГО «Міжнародний центр батьківства» Сергій Цветков.

Протягом заходу кожен татусь зможе об’єктивно оцінити власну батьківську практику, скориставшись унікальним тестом, який складено за результатами 10-річного соціологічного дослідження Національного Центру Батьківства (США), отримати об’єктивну оцінку свого батьківства, дізнатися унікальність впливу батька на розвиток дитини, скласти індивідуальний план практичних кроків для покращення батьківських навичок.

Участь у майстер-класі з відповідального батьківства «Тато - вам не мама» безкоштовна.

Попередня реєстрація учасників здійснюється за телефонами: (04594) 7-22-33, 7-22-43, або за адресою: б-р Незалежності, 2, каб. 101 - відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області.