Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 09.08.2019 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Задіяні два автомобілі.

2. Механізоване підмітання доріг «Скандією» по вул. Короленка, Петлюри Симона, Ярослава Мудрого, Київська, бульв. Незалежності.

3. Вивезення гілля після бурелому,  бульв. Незалежності, вул. Переяславський шлях.

4. Нанесення дорожньої розмітки на пішохідні переходи по вул. Шевченка, Олімпійська.

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення  та зливової каналізації

1. Розчищення каналу водовідведення по вул. Благодатна-пров. Деснянський.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд повітряних ліній  по вул. Зазимський шлях.

2. Пошук та усунення короткого замикання, ліквідацію пориву,  заміна ділянок дротів  по вул. Броварської сотні.

3. Декадне  обслуговування світлофорів по вул. Київська-Лісова, Київська «Епіцентр».

Виробнича дільниця зеленого господарства.

1. Викошування  трави, видалення амброзії  по вул. Москаленка Сергія.

2. Розпилювання дерев після бурелому по вул. Переяславський шлях, Короленка, Броварської сотні, в парку «Приозерний». Навантаження та вивезення деревини, гілля.

3. Поливання клумб по місту.

4. Ручне прибирання сміття у парках, підмітання  доріжок.

5. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

6. Прибирання  громадських туалетів  у парках.

7. Розпилювання дерев після бурелому, згрібання гілля в парку «Перемога».

8. Роботи в теплиці:(поливання, пікірування рослин в касети, прополювання рослин).

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Фарбування металевої огорожі, вул. Шевченка-Київська.

2. Ремонт дорожніх знаків, вул. Володимира Великого.

3. Виготовлення  та встановлення металевого ящика для сміття в парку ім. Т.Г.Шевченка.

4. Виготовлення брусків на лавочки.

5. Ремонт  тротуару по вул. Короленка.

6. Ремонт перехрестя дороги, вул. Металургів- вул. Залізнична фрезерувальною сумішшю.