21 серпня відбулась виїзна робоча нарада по огляду будівельного майданчика житлового багатоквартирного будинку по вул. Олімпійська 12, а. Даний об’єкт будується відповідно до «Договору про реалізацію проекту будівництва багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО по вул. Олімпійська 12, а в м. Бровари»

Нарада проводилась за участю генерального директора Закритого акціонерного товариства «Українська будівельна компанія» Мороза О. В. Були присутні члени координаційної ради учасників АТО Фатєєва А.В., Коменданта Р. В., Кривчака А. В. та секретаря координаційної ради начальника юридичного управління Броварської міської  ради  Каштанюка О. М.

Під час наради було проведено огляд ведення будівельних робіт по об’єкту будівництва, оглянуто приміщення майбутніх квартир учасників АТО, отримано роз’яснення від керівника будівельної компанії щодо безпосереднього проведення будівельних робіт, майбутнього благоустрою прилеглої території житлового будинку та термінів завершення будівництва і введення в експлуатацію об’єкта.

Заплановано на найближчу координаційну раду учасників АТО створення робочої групи по перевірці усієї необхідної документації стосовно черги учасників АТО на отримання житла. Стосовно термінів закінчення будівництва та введення в експлуатацію будинку, керівником будівельної компанії підтверджено здачу об’єкта весною 2020 року. В даному об’єкті учасникам АТО планується надати 29 квартир.

Також в даний час ведуться роботи по будівництву житлового будинка по вул. Василя Симоненка 113. В даному об’єкті будується ще 47 квартир для учасників АТО. Зі слів забудовника закінчення будівництва має відбутися восени 2020 року.