Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 21.08.2019 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Задіяні два автомобілі.

2. Збирання сміття  двірниками  по місту.

3.  Механізоване миття доріг по  вул. Київська, Ярослава Мудрого, Грушевського, бульв. Незалежності.

4. Механізоване підмітання МПМ «Шмідт» по вул. Грушевського, Героїв Небесної Сотні, бульв. Незалежності.

5. Нанесення розмітки на пішохідні переходи по бульв. Незалежності, вул. Гагаріна, Лагунової Марії.

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення  та зливової каналізації

1. Розчищення водовідвідного лотка по вул. Радистів.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд повітряних ліній  по вул. Мельника Михайла.

2. Заміна ламп ЗО по вул. Герцена.

3. Підключення святкової ілюмінації  по вул. Київській, Гагаріна, бульв. Незалежності, в парку «Перемога».

4. Декадне  обслуговування світлофорів по вул. Київська – Гонти Івана, Онікієнка Олега-Гасин Ольги.

Виробнича дільниця зеленого господарства.

1. Зріз аварійного  дерева по бульв. Незалежності, 6.

2. Санітарне розчищення дерев по бульв. Незалежності, 6. Навантаження та вивезення гілля.

3. Покіс трави на газонах по вул. Шевченка, Симоненка, Київська (біля податкової інспекції).

4. Прополювання клумб на пішохідному бульварі по вул. Короленка, в парку «Перемога», парку ім. Т.Г.Шеченка, по вул. Гагаріна (біля МВК).

5. Навантаження та перевезення рослинного ґрунту, улаштування клумб з внесенням ґрунту в парку «Перемога».

6. Висаджування квітів (лаванда) на клумби в парку «Перемога».

7. Зняття сухих суцвіть  на клумбах в парках та скверах.

8. Поливання  клумб  в парках, скверах, по місту.

9. Ручне прибирання сміття у парках, підмітання  доріжок.

10. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

11. Прибирання  громадських туалетів  у парках.

12. Покіс трави, згрібання трави після покосу, планування ґрунту  в парку «Перемога».

13. Роботи в теплиці:(поливання рослин).

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Ремонт дорожнього покриття ( асфальтування) по вул. Петлюри Симона, 13, на  розі бульв. Незалежності-вул. Петлюри Симона, бульв. Незалежності, 15 а ( біля зливового колодязя).

2. Фарбування металевої огорожі, лавочок, урн для сміття по вул. Москаленка Сергія.

3. Фарбування напису «Я люблю Бровари» біля МВК.

4. Заміна урн для сміття по вул. Москаленка Сергія, Броварської сотні.

5. Ремонт лавочок по вул. Олімпійській.

6. Виготовлення дерев’яних брусків для ремонту ігрових форм на дитячих майданчиках.