Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем Державного Прапора України та з 28-річчям незалежності України

Шановні броварчани!  Дорогі земляки!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з  Днем Державного Прапора України та  28-річчям незалежності України!

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика  честь і велика відповідальність  не тільки  розбудовувати  нову Українську державу, а й  відстоювати її єдність і цілісність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями  кращих українців, які вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими,  хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Запорукою подальшого успішного державотворення  є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України  у спільному  прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у   якому  щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Миру Вам і злагоди,  міцного  здоров`я, щастя.

Нехай у наших серцях  не міліє  джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

Слава Україні! Честь і слава ії Героям!