Комунальне некомерційне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримало високу нагороду

Комунальне некомерційне підприємство "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"  створений рішенням Броварської міської ради від 07.07.2013 р. № 972-36-06 і розпочав свою роботу з 01.01.2014р.

Центр надає первинну медико-санітарну допомогу мешканцям м. Бровари. В його структуру входять 7 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та відділення невідкладної допомоги. Забезпечено проведення консультацій, діагностики та лікування найбільш розповсюджених хвороб та профілактичних заходів. Медична допомога першого рівня надається в амбулаторіях і на дому сімейними лікарями, лікарями-терапевтами, лікарями-педіатрами.

В центрі працює 51 лікар, з них 29 лікарів загальної практики сімейної медицини, 3 лікарі-терапевти, 15 лікарів-педіатрів, 4 лікаря невідкладної допомоги, 87 сестер медичних.

У кожній амбулаторії центру працює денний стаціонар.

Працівники центру докладають усіх можливих зусиль для того, щоб лікування було доступним та якісним. Лікарі загальної практики, дільничні терапевти та педіатри своєчасно діагностують патологію на первинному рівні, а це, звичайно, сприяє найефективнішому подальшому лікуванню, збереженню здоров´я багатьох хворих та гарантує їх повне одужання.

Згідно з критеріями Національного рейтингу якості товарів і послуг Комунальне некомерційне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" визнано Кращим підприємством України у 2018 році.

Вітаємо колектив Броварського міського центру  первинної медико-санітарної допомоги з отриманням високої нагороди!

Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри й життєвих сил!