Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 06.09.2019 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Вивезення сміття. Задіяні два автомобілі.

2. Механізоване підмітання  доріг «Скандією» по вул. Грушевського Михайла, Гагаріна, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Київській, бульв. Незалежності, р-ну «Торгмаш».

3. Миття  доріг по вул. Гагаріна, Короленка, Петлюри Симона, Героїв Небесної Сотні, Грушевського Михайла, Ярослава Мудрого, бульв. Незалежності.

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення  та зливової каналізації

1. Ремонт системи водовідведення (зливоприймальні колодязі) по вул.  Олімпійській.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд повітряних ліній  по вул. Міхновського Миколи, Поповича.

2. Пошук  та  усунення  короткого  замикання  по вул. Гагаріна, заміна запобіжника.

3. Декадне обслуговування світлофорів по вул. Онікієнка Олега-Броварської сотні, Київська «Епіцентр», Київська-Лісова.

Виробнича дільниця зеленого господарства.

1. Викошування  мотокосами газонів по вул. Онікієнка  Олега.

2. Санітарне розчищення дерев по вул. Київській, в парку «Перемога».

3. Фрезерування  газону  по вул. Київській .Влаштування газону із посівом трави. Внесення добрив.

4. Поливання клумб по місту, у парках, скверах.

5. Ручне прибирання сміття у парках, підмітання  доріжок.

6. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

7. Прибирання  громадських туалетів  у парках.

8. Очищення трави між плитами, бордюрами, навантаження та вивезення гілля в парку  «Перемога».

9. Роботи в теплиці:(поливання,  прополювання, висаджування багаторічних рослин в горщики).

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Фарбування лавочок  на концертному  майданчику «Ракушка».

2. Фарбування металевої огорожі по вул. Москаленка Сергія.

3. Демонтаж огорожі у парку "Перемога".

4. Виготовлення та встановлення металевої решітки зливової каналізації по вул. Київська.

5. Комплектування   табличок для зупинках  з розкладом руху громадського транспорту.

6. Виготовлення брусків для ремонту лавочок.

7. Ремонт  пішохідної доріжки по вул. Грушевського, 3 (асфальтування).

8. Ремонт дорожнього покриття навколо колодязів по вул. Євгенія Зеленського, Ломоносова.